Floriagen artık Türkiye’de!

Yazar | Floriagen | Yorum Yok

logo_yeni-01

Floriagen Süs Bitkileri Üretim ve Pazarlama olarak dinamik ve kaliteli hizmet anlayışıyla artık Türkiye’deyiz.

Floriagen temelde mevsimlik çiçek, kesme çiçek ve salon bitkilerinin tohum, fide, çelik ve soğan tedariği noktasında hizmet veriyor.
Öte yandan her türlü peyzaj planlama ve bitki temininde güçlü çözüm ortakları bulunmaktadır.
Floriagen, süs bitkileri sektöründe öncü ülke olan Hollanda’dan mevsimlik çiçek tohum ıslahçılarının önde gelen firmalarından olan Evanthia’nın Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya resmi distribütörüdür.

Her türlü bilgi için iletişime geçin!

Evanthia

Yazar | Floriagen | Yorum Yok
logo
Evanthia, süs bitkileri alanında 25 yıllık bir tecrübeye sahip, Hollanda merkezli bir tohum ve fidecilik kuruluşudur. Özellikle kesme çiçek, saksı çiçekleri, tropikal bitkiler ve fide yetiştiricileri için tohum üretimi ve ıslahı üzerine odaklanmış güçlü bir markadır.
Evanathia’nın ürün serisi; üretim ve ıslah uzmanlarının yıllar süren işbirliğinin sonucudur. Uzmanlarımız sürekli olarak tohum ve fide serimizdeki çeşitler üzerine çalışıyor. Bu ürünler büyük ölçüde bizim kendi genetik çalışmalarımızla geliştirildi.
Modern laboratuvar ve seralarımızda daima sektörün taleplerini karşılayacak yeni ürünler üretiyoruz. Bu durum profesyonel üreticiler için büyük bir avantaj sağlıyor.  Evanthia’nın eşsiz ürünleriyle müşterilerimiz profesyonel üreticiler içinde eşsiz bir konuma sahip oluyorlar.

Menü